فروشگاه اینترنتی دنتیکو

فروشگاه جامع اینترنتی مواد دندانی دنتیکو با هدف ارایه اطلاعات علمی دقیق و کامل، فراهم سازی امکان بررسی و مقایسه آسان مواد و تجهیزات دندانپزشکی و آسان سازی فرایند خرید اینترنتی راه اندازی شده است. ما تلاش خواهیم نمود با شفاف سازی اطلاعات، ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، اعتماد دندانپزشکان محترم را جلب نموده و نیازهای آنها را برطرف سازیم.

از اینکه فروشگاه اینترنتی دنتیکو را برای بررسی محصولات، مطالعه مطالب علمی و خرید اینترنتی مواد و تجهیزات مورد نیاز مطب خود انتخاب نموده اید صمیمانه سپاس گزاریم. چنانچه هر گونه پیشنهاد و انتقاد یا راهکاری برای بهبود عملکرد ما داشتید، مشتاق شنیدن آن خواهیم بود.

 

رسالت دنتیکو

دنتیکو مرجع جامع مطالعه و بررسی و فروش اینترنتی مواد دندانی و تجهیزات دندانپزشکی در ایران است. هم اکنون گروه‏‏‌های مختلف کالا در دسته بندی های: ترمیمی و زیبایی و پروتز، ترمیم ریشه، مواد مصرفی، ابزار و تجهیزات دندانپزشکی در دنتیکو عرضه می شود. دنتیکو تلاش خواهد کرد با ارایه برندهای متنوع و اصل، مشتریان را در فرآیند خرید همراهی ‌‏‏کند.

مشتریان ما می‏‏‌توانند برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود با حق انتخابی بسیار بالا، ضمن دریافت اطلاعاتی علمی دقیق و کسب مشاوره رایگان، وب سایت دنتیکو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. ما همواره به این موضوع پایند خواهیم بود که: انتخاب صحیح و خدمات عالی، همواره شایسته مشتری دنتیکو می باشد.

با توجه به اهتمام ما برای بالاتر بردن کیفیت و دقت خرید مشتریان، یکی از اولویت‌های دنتیکو، تولید و ارائه محتوای علمی دقیق مورد نیاز کاربران، جهت تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. لذا همواره تلاش خواهیم نمود تا در طول فرآیند خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماییم. 
برای دنتیکو ارائه کالای با برند اصل همراه با قیمت‏‌های کاملا رقابتی، در کنار خدمات پس از فروش مناسب جزو اولویت‏‌های همیشگی محسوب می‌شود. نهایتا تلاش خواهیم نمود تا خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان آوریم.

اطلاعات

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات کامل و دریافت مشاوره رایگان، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

خدمات آنلاین و غیر حضوری فروشگاه جامع دنتیکو، از اتلاف وقت و هزینه های اضافی شما مشتری عزیز جلوگیری خواهد کرد. هرگونه خدمات فروش و پس از فروش، با رعایت کامل تعهدات انجام خواهد شد و در صورت نیاز مشتری، با هماهنگی قبلی، ملاقات حضوری میسر خواهد بود.

خدمات آسان و سریع با دنتیکو