مشخصات فنی و کاربردهای کامپوزیت 3M Z350 XT Universal & flowable

مشخصات فنی و کاربردهای کامپوزیت 3M Z350 XT Universal & flowable

کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal

اگر شما جزو دندانپزشک هایی هستید که برای ترمیم های قدامی یک کامپوزیت و برای ترمیم های خلفی از کامپوزیت دیگری استفاده میکنید ، توصیه ما به شما این است که با محصولی که در ادامه توضیح میدهیم  کار خود را راحت تر کنید،، موجودی کامپوزیت خود را بهتر مدیریت کنید و ترمیم های زیباتری داشته باشید.


کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید اینترنتی فروشگاه دنتیکو

کامپوزیت Filtek Z350XT  ، با بیش از 400 میلیون ترمیم در سراسر دنیا ، تنها کامپوزیتی است که میتواند تمام آنچه میخواهید  را برایتان انجام دهد.

این کامپوزیت زیبایی فوق العاده ای دارد تا برای ترمیم های قدامی شما بهترین نتیجه را داشته باشد. همچنین استحکام بسیار خوبی برخوردار است تا ترمیم های خلفی شما محکم ترین ترمیم باشند. Z350XT تنها کامپوزیتی است که میتوانید برای تمام ترمیم های مستقیم تان از آن بهره ببرید.

 testimonial می نویسد: من برای سالیان سال از کامپوزیت Z350XT استفاده میکنم و میتوانم بگویم یکی از معدود کامپوزیت هایی است که هم برای قدامی و هم برای خلفی بسیار عالی است ضمن اینکه پالیش پذیری بسیار خوبی دارد و ثبات رنگ آن در دراز مدت خیلی عالی است. کامپوزیتی که با آن می توانید تمام کارهایی  ترمیم را انجام بدهید.

کلاس های ترمیم Filtek Z350XT

کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو


تمام راهکارهای زیبایی در یک کامپوزیت

ترمیم SINGLE-SHADE

 اگر شما طرفدار تکنیک SINGLE-SHADE هستید میتوانید ازکامپوزیت z350 xt با 17 رنگ مختلف در گروه رنگ Body منطبق بر رنگهای VITA استفاده کنید. تحقیقات نشان میدهند که دندانپزشکان برای اکثر ترمیم هایشان در همه کلاس ها 8 رنگ از این رنگهاا را انتخاب میکنند. یک ترکیب رنگ مناسب معادل است با مدیریت بهتر موجودی کامپوزیت مطب.

ترکیب رنگ کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

ترمیم های Multi-Shade

اگر شما دندانپزشکی هستید که علاقه دارید سطح بالاتری از ترمیم را به مشتری تان ارائه دهید مثلا تکنیک های dual-shade یا multi-shade ، میتوانید از بین 36 رنگ زیبای این کامپوزیت در 44 اپسیتی مختلف انتخاب کنید و بهره ببرید.

تیوپ های این کامپوزیت در 4 رنگ مختلف (بسته به چهار اپسیتی مختلف) عرضه می شوند که احتمال اشتباه را به صفر می رساند.

ترکیب رنگ کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

کامپوزیت طراحی شده برای زیباتر شدن

پرداخت عالی کامپوزیت Z350XT

براق بودن خیلی از ترمیم ها ممکن است در نگاه اول خیلی جذاب به نظر برسد. اما آنچه مهم است این است که آیا این براقیت برای سالهای بعد هم به همین شکل باقی خواهند ماند یا نه؟!

کامپوزیت Filtek Z350XT پرداخت راحتی دارد و نسبت به بقیه کامپوزیت های میکروفیل ، پرداخت و براقیت این کامپوزیت تا سالها  بدون تغییر باقی می ماند.

تفاوت براقیت کامپوزیت Z350XT با دیگر کامپوزیت ها | خرید اینترنتی فروشگاه دنتیکو

توضیح تصویر : تصویر فوق میزان تفاوت کامپوزیت Z350XT با دیگر کامپوزیت ها در براقیت آنها را بعد از 6000 سیکل شبیه سازی  شده مسواک نشان می دهد.

 


تکنولوژی نانوفیلر 3M ESPE

ثبات رنگ و پالیش فوق العاده برای زیباترین ترمیم ها

تفاوت اصلی کامپوزیت Filtek Z350XT با بقیه کامپوزیت های میکروهیبرید و نانوهیبرید این است که نانوذره های 3M فقط در سایز نانو تشکیل شده اند و حاصل پروسه سائیدن نیستند. بعضی از نانوذره های Filtek Z350XT در یک ساختار دیگری به نامم نانوکلاسترها به هم چسبیده اند. تنش برشی نانوکلاسترها مشابه سایش ماتریس رزین در طول فرایند ساییدگی هست مثلا در حالت مسواک زدن. این عامل مهم است که باعث می شود ثبات رنگ و ثبات براقیت کامپوزیت Filtek Z350XT برای سالهایی  متمادی بدون تغییر حفظ شود.

نانوذره های کامپوزیت Z350XT | خرید اینترنتی فروشگاه دنتیکو

استحکام خمشی و مقاومت سایشی عالی

نانوکلاسترهای Filtek Z350XT اندازه ای مشابه اندازه بازه ذرات فیلر در کامپوزیت های هیبرید است ، بنابراین باعث می شود که به بالاترین نسبت میزان فیلر به رزین دست پیدا شود. این نتایج باعث می شود که خواص فیزیکی عالی و مقاومت به سایشش  بسیار خوبی را نتیجه دهد. این نتیجه برای ترمیم های خلفی نیز بسیار ایده آل است.

استحکام خمشی و مقاومت سایشی عالی کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید اینترنتی فروشگاه دنتیکو

استحکام خمشی عالی : مقایسه استحکام خمشی کامپوزیت Filtek Z350XT در مقایسه با رقبا

 

مقاومت سایشی بهتر: عدد کمتر نرخ سایش یعنی مقاومت سایشی بهتر. عکس زیر نشان میدهد کامپوزیت Filtek Z350XT نسبت به سایر رقبا بیشترین مقاومت سایشی را دارد.

استحکام خمشی و مقاومت سایشی عالی کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین وبسایت دنتیکو

خلفی

دندان خلفی پر شده با کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین وبسایت دنتیکو

عکس فوق جایگزینی پرکردگی آمالگام با کامپوزیت Filtek Z350XT را نشان میدهد.

 


کامپوزیت فلوی Filtek Z350XT

کامپوزیت فلوی Filtek Z350XT ، یک کامپوزیت flowable همه کاره برای همراهی با کامپوزیت Filtek Z350XT است. کامپوزیت  های فلو برای کیس های مختلف و زیادی کاربرد دارند.

[img-35-left-large_default]

وقتی کارایی یک ترمیم برایتان خیلی مهم است ، باید اعتماد کافی به ماده ترمیمی تان داشته باشید. این انتخاب باعث تفاوت مهمی در نتیجه کار شما می شود. کامپوزیت  flowable Filtek Z350XT و ویژگی های بهبود یافته آن برای اندیکاسیون هایی  زیادی انتخاب خوبی است.

می توانید آن را به عنوان لاینر/بیس استفاده کنید و از هندلینگ عالی آن ، تطبیق عالی آن با حفره ترمیم و رنگ های متنوع آن لذت ببرید. به عنوان ماده پرکننده هم این محصول را زیبا ، با استفاده آسان و پالیش بسیار راحت خواهید دید.

کامپوزیت یونیورسال و فلوی 3M برای کارکردن با همدیگر طراحی شده اند. نانوتکنولوژی منحصر به فرد استفاده شده در کامپوزیت یونیورسال Filtek Z350XT ، در فلوی آن نیز به کار برده شده است. بنابراین از همان ویژگی های حاصل از نانوتکنولوژیی  بهره می برد.

-          زیبایی خیره کننده (در 12 رنگ ارائه شده است که با رنگهای کامپوزیت Filtek Z350XT منطبق هستند.

-          ثبات رنگ و براقیت عالی

-          مقاومت سایشی عالی

یک تحقیق جالب نشان داده است که در یک ترمیم کامپوزیتی کلاس 1 با استفاده از کامپوزیت یونیورسال Filtek Z350XT و کامپوزیت فلوی Filtek Z350XT (در شرایط بدون بار) تمام ویژگی های زیر یکسان گزارش شده است:

-          مقاومت سایشی

-          فرم آناتومیک

-          انطباق رنگ

-          یکپارچگی حاشیه ها

-          تغییر رنگ نیافتن حاشیه ها

-          عدم پوسیدگی ثانویه

-          حساسیت

 کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

یک لاین محصولات ترمیمی عالی سری Filtek برای هر نوع نیازهای معمول و خاص شما

 کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

کامپوزیت 3M - Filtek Z350 XT Universal | خرید آنلاین فروشگاه دنتیکو

در صورت تمایل به مطالعه سایر ویژگی های این کامپوزیت بی نظیر و یا ثبت سفارش، می‌توانید از صفحه کامپوزیت 3M Z350 XT دیدن فرمایید.

نظرات بازدیدکنندگان